Ehitusmess

Eesti keeles rus eng

Ida-Virumaa Ehitusmess - Ehitame!, Ida-Virumaa Automess - Sõidame!, Ida-Virumaa Toidumess - Sööma! ja Ida-Virumaa Pulmamessi toimumise aeg ja koht

13.-14.11.2020, Narova messikeskus, kell 10-17, sissepääs 3€ (lapsed tasuta)

Esitleja

Suurtoetaja

Rakvere

Ehitame Ida-Virumaad!

Ida-Virumaa Ehitusmess - Ehitame! on kobarmess, mille korraldamise missiooniks on tutvustada nii Ida-Virumaa kui kogu Eesti elanikele ja ka meie väliskülalistele Ida-Virumaa piirkonda tervikuna kui head elukeskkonda, siin pakutavaid koduarendusega seonduvaid võimalusi, teenuseid ja tooteid.

Selleks kutsume Narova messikeskuse rohkem kui 5000m2 suurusele messialale eksponentidena osalema kõik, kellele Ida-Virumaa areng korda läheb ja kellel selleks vajalikke teenuseid ja tooteid pakkuda on. Messil tutvustavad Ida-Virumaa omavalitsuste pakutavaid võimalusi ja kultuuritööd linnade ja valdade esindused. 

Kobarmess Ehitame! koosneb viiest teemamessist: Ida-Virumaa Ehitusmess - Ehitame!, Ida-Virumaa Energiamess - Kütame!,  Ida-Virumaa Automess - Sõidame!, Ida-Virumaa Toidumess - Sööma! ja Ida-Virumaa Pulmamess.

Ida-Virumaa kobarmess Ehitame! pakub külastajatele uut infot, tegevust ja teadmisi. Eksponentidena osaleb siin kuni 200 eksponenti ja kahel päeval on messiala valmis vastu võtma kuni 20 000 külastajat. Toimuvad esitlused, võistlused ja koolitusprogrammid ning palju muud põnevat. Ida-Virumaa omavalitsused tutvustavad ennast ka mitmekülgse kultuuriprogrammi abil, pakkudes rõõmu nii suurtele kui väikestele - kobarmess Ehitame! on koguperesündmus!

Kohtumiseni 13.-14. novembril 2020 kell 11-18 Narova messikeskuses!

Reet Sink väikeReet Sink
Ida-Virumaa Ehitusmess - Ehitame! korraldaja
reet@eestimessid.ee 
505 8300

Ida-Virumaa Ehitusmess - Ehitame! 2020 külastaja osalemise tingimused (PDF)

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.