Ehitusmess

Eesti keeles rus eng

Ida-Virumaa ehitusmess - Ehitame!, Ida-Virumaa automess - Sõidame!, Ida-Virumaa toidumess - Sööma! ja Ida-Virumaa pulmamessi toimumise aeg ja koht

13.-14.11.2020, Narova messikeskus, kell 10-18, sissepääs 3€ (lapsed tasuta)

Korraldajad

Ida-Virumaa kobarmessi - Ehitame! korraldajad teevad kõik, et mess oleks sisukas ja kasulik nii külastajatele kui eksponentidele. Siin lehel on esitatud korraldajate kontaktandmed. Kui sul on häid ideid, mida messil võiks teoks teha või soovid abiks olla messi korraldamisel, siis võta meiega ühendust info@ehitusmess.ee

Reet Sink

Reet Sink - Ida-Virumaa ehitusmess - Ehitame! korraldaja ja kõneisik

505 8300, reet@eestimessid.ee 
Valdkond: osaluslepingute sõlmimine ja üldkorraldus


Katrin Halanurm.jpg

Katrin Halanurm - Ida-Virumaa automess - Sõidame! ja Ida-Virumaa toidumess - Sööma! korraldaja ja kõneisik

525 9195, katrin@eestimessid.ee 
Valdkond: osaluslepingute sõlmimine ja üldkorraldus


Kuldar_Tiia_4759Sven_Tupits_fotogeen.com_copy.jpg

Kuldar Pajula ja Tiia Tamberg - Ida-Virumaa pulmamessi korraldajad ja kõneisikud

5818 8184 ja 525 9144, kuldar@pulmamess.ee ja tiia@pulmamess.ee 
Valdkond: osaluslepingute sõlmimine


Jevgeni_4777Sven_Tupits_fotogeen.com_copy.jpg

Jevgeni Minarski

501 4422, jevgeni@eestimessid.ee 
Valdkond: osaluslepingute sõlmimine


Kristel_4746Sven_Tupits_fotogeen.com_copy.jpg

Kristel Vester

5887 7573, kristel@eestimessid.ee
Valdkond: osaluslepingute sõlmimine


Lisette_Vinter_copy.jpeg

Lisette Vinter

520 3274, lisette@eestimessid.ee 
Valdkond: osaluslepingute sõlmimine


Mai Kartau veebi.jpg

Mai Kartau

504 0666, ehitustegu@ehitusmess.ee, energiategu@ehitusmess.ee 
Valdkond: Ida-Virumaa Aasta Ehitustegu ja Ida-Virumaa Aasta Energiategu auhinnagala


Margus Sild

Margus Sild

5309 7110, elekter@ehitusmess.ee 
Valdkond: elektrivarustus


Berit Kivisaar

Berit Kivisaar

524 2000, berit@eestimessid.ee
Valdkond: veebiturundus


Sandra Rätsep

Sandra Rätsep - Eesti messid OÜ finantsjuht

5656 0202, arved@eestimessid.ee 
Valdkond: arveldused ja raamatupidamine


Auris Rätsep

Auris Rätsep - Eesti messid OÜ arendusjuht

504 3000, auris@eestimessid.ee 
Valdkond: messiprogramm ja üldkorraldus


Messi infopunkt

554 3000, infopunkt@eestimessid.ee 


Eesti messid OÜ

Registrikood: 12746124
Aadress: Peterburi tee 2, 11415 Tallinn
(T1 Mall of Tallinn, ruum 424/3, korrus 4A)
Telefon: 554 3000
E-mail: info@eestimessid.ee
Koduleht: www.eestimessid.ee 


Korralduspartnerid 

Aivar Ärm

elekter@eestimessid.ee 
Valdkond: vastutav elektriprojektijuht (pädevustunnistus: ET-115-15)


Messiteated & uudised

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.